خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود ارسال رایگان آگهی

نیازمندیهای دریایی ایران

بلاگ, دسته‌بندی نشده اسفند ۲۲, ۱۳۹۷

وب سایت نیازمندیهای دریایی ایران  پایگاهی است برای استفاده مناسب از امکانات جامعه دریایی کشور لذا میتواند  ارزان‌ترین راه را برای بهترین خدمات هدف‌گذاری نماید. در واقع شیپنا با پیدا کردن نقاط مشترک ارایه کننده و متقاضی یک خدمت یا کالای دریایی بر بستری آنلاین، به طرفین کمک می‌نماید تا یکدیگر را به سادگی پیدا کنند و خدمات یا کالا، مبادله شود.

 سایت نیازمندیهای آنلاین دریایی ایران  این بستر را به صورت غیرمستقیم ایجاد کرده و به جز تبادل اطلاعات، مداخله‌ای دیگری در فرایند ارتباط خریدار و فروشنده ندارند.

به همین دلیل، می‌تواند افراد بیشتری را در فضاهای مختلف جغرافیایی و کاری از خدمات اطلاعاتی خود بهره‌مند نماید.

نیازمندیهای دریایی ایران

از آنجایی که بسیاری از کارفرمایان و خریداران عمده ، دولتی میباشند لذا نفوذ در آنها جهت ارایه خدمات و محصولات بسیار دشوار میباشد. لذا وجود نیازمندیهای آنلاین دریایی کشور میتواند این حصار را شکسته و رابطه‌ای اصولی مابین دو طرف برقرار نماید.

 کارفرمایان نیزکه تابحال از مراجع محدودی برای تامین نیازهای خود استفاده مینمودند. اینک میتوانند با ایجاد فضای رقابتی بهترین و مناسبترین کالا را تهیه نمایند.

همچنین در شرایط تحریم که حضور شرکتهای خارجی در کشور سخت و دشوار شده است. این وب سایت میتواند نقش مهمی در معرفی کالاها و خدماتی شود که هنوز در کشور قابل تولید نیست.

   

131 بازدید کل ، 1 امروز

  

ارسال نظر

 • نیازمندیهای دریایی ایران

  با در اسفند ۲۲, ۱۳۹۷ - 0 نظرات

  وب سایت نیازمندیهای دریایی ایران  پایگاهی است برای استفاده مناسب از امکانات جامعه دریایی کشور لذا میتواند  ارزان‌ترین راه را برای بهترین خدمات هدف‌گذاری نماید. در واقع شیپنا با پیدا کردن نقاط مشترک ارایه کننده و متقاضی یک خدمت یا کالای دریایی بر بستری آنلاین، به طرفین کمک می‌نماید تا یکدیگر را به سادگی پیدا […]

 • لایف رفت چیست؟

  با در فروردین ۲۴, ۱۳۹۸ - 0 نظرات

  لایف رفت‌ها که جزو تجهیزات نجات کشتی میباشند شناورهای غیر فلزی و باد شونده‌ای هستند که بر خلاف قایق‌های نجات فاقد هرگونه نیروی محرکه‌ی جلوبرنده و وسیله‌ی هدایت میباشند . این شناورهای صرفا جهت نجات سریع خدمه‌ی کشتی در مواقع اضطراری طراحی شده اند که با کشیدن آن در عرض کمتر از یک دقیقه به […]

 • اجاره کشتی

  همه چیز در مورد اجاره کشتی

  با در فروردین ۱۹, ۱۳۹۸ - 0 نظرات

  قرارداد اجاره کشتی یا چارترپارتی(Charter Party) قراردادی است که فی مابین مالک کشتی و اجاره کننده برای مدت معینی منعقد می‌گردد.

 • موتور کشتی

  آشنایی با موتورکشتی و طریقه کارکرد آن

  با در فروردین ۲۵, ۱۳۹۸ - 0 نظرات

  یک قرن پس از اختراع موتور بخار موتورهایی به جهان معرفی شدند که در آنها عمل احتراق سوخت تقریبا از بیرون قابل مشاهده نبود و درون یک محفظه بسته انجام می‌گرفت این موتورها که امروزه در دو نوع دوار و پیستونی رفت و برگشتی ساخته می‌شوند موتورهای احتراق داخلی نام گرفتند.  موتورهای احتراق داخلی دوار، […]

 • کشتی چندمنظوره

  معرفی کشتی‌های باری (Cargo Ship)

  با در اردیبهشت ۸, ۱۳۹۸ - 0 نظرات

  در ابتدای تجارت بشر همواره حمل بار توسط دریا مورد توجه فراوانی قرار گرفت، حجم بار زیاد قابل حمل و ایمنی بالا موجب گردید تا بشر بسمت حمل و نقل دریایی کشیده شود. کشتی‌های باری اولین بار بصورت بادبانی ساخته شده‌اند، کم کم با پیدایش آمریکا و لزوم تبادل کالا و انسان از آمریکا به […]

طراحی وب سایت | فروشگاه ساز